Mokinių taryba archyvas

mokiniu 2016-2017 taryba

Dalyvaujame Marijampolės savivaldybės jaunimo užimtumo 2015-2018 m. programos projekte „Mokinių savivaldos stiprinimas“ (plačiau);

„Sveikuolių dienos 2015“- tradicinės, įdomios ir naudingos

Marijampolės sav. Želsvos pagrindinėje mokykloje  vasario 23-27 dienomis jau trečią kartą vyko tradicinės „Sveikuolių dienos 2015“. Renginio tikslas – ugdyti tinkamą mokinių požiūrį į sveikatą, sveiką gyvenseną bei skatinti jų fizinį aktyvumą. „Sveikuolių dienų 2015“ sumanytojai ir organizatoriai – mokinių tarybos nariai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Nijolė Stravinskienė. Jie stengėsi, kad veiklos mokiniams būtų naujos, įdomios ir naudingos.

Kiekvieną savaitės  dieną pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo energizuojančiose rytinėse mankštelėse „Judėk“. 5-10 klasių mokiniams vyko „Vaisių pertraukos“, kurių tikslas- skatinti vaikus valgyti kuo daugiau vaisių. Kiekviena klasė išradingai patiekė įvairius vaisius ir vaišino vieni kitus.

Vyresniųjų klasių mokiniai aktyviai dalyvavo kitose „Sveikuolių dienų 2015“ veiklose: šiaurietiško ėjimo pamokoje, kurią vedė visuomenės sveikatos biuro specialistas Mantas Čėsna ir jogos užsiėmimuose „Joga-kūno, minčių ir sielos vienybė“ (vedė visuomenės sveikatos biuro specialistė Aušra Ralytė). Mokyklos psichologė Gitana Tamulynienė surengė meno terapijos pamokėlę – mandalų piešimą.

Dalyvaudami sveikatinimo renginiuose mokiniai mokėsi ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, saugoti ir stiprinti savo sveikatą. Tai skelbė ir „Sveikuolių dienų 2015“ šūkis – „Mūsų sveikata-mūsų rankose!“.

sveikuoliudienos2015

Sausio 10-11d. buvau pakviesta dalyvauti Vilniuje iniciatyvos ,,Žinau, ką renku“ viešosios komunikacijos mokymuose.

Juose sulaukėme dalyvių net iš dvylikos skirtingų Lietuvos miestų bei miestelių. Teorinėje mokymų dalyje kartu su komunikacijos specialistėmis mokėmės, kaip parašyti gerą pranešimą žiniasklaidai, ir diskutavome, kokie aktualiausi klausimai turėtų būti užduodami kandidatams į miesto mero postus politinių debatų metu. Antrojoje praktinėje mokymų dalyje kūrėme būsimų dviejų mėnesių veiklos planą bei plėtojome numatytų renginių idėjas. Buvo sugalvota daug naujų akcijų ir žaidimų, apie kuriuos sužinosite jau netrukus, todėl nepamirškite sekti naujienų!

  • Akvilė Antanaitytė,10 kl. mokinė,
  • Lietuvos mokinių parlamento narė,
  • Lietuvos mokinių parlamento valdybos narė,
  • Marijampolės regiono  pirmininkė,
  • Socialinių reikalų komiteto narė,
  • Marijampolės mokinių parlamentinės grupės;

zinaukarenku

Nauji rinkimai į VIII Lietuvos mokinių parlamentą vyks SPALIO 24 d.

plakatas