Bibliotekos naujienos

Lapkričio 3 d. Želsvos pagrindinės mokyklos bibliotekoje vyko pažintinė popietė su pačiais mažiausiais – PUG vaikais. Linksmai nusiteikę mažiausieji drąsiai vaikščiojo po biblioteką, smalsavo, žvalgėsi. Buvo smagu matyti, kad vaikučiai atpažįsta mane ir prisimena, kai buvau svečiuose.
Popietės metu vaikai pasakojo apie mėgstamiausias pasakas, dalijosi įspūdžiais iš tėvelių jiems skaitytos knygelės. Vaikučiai noriai klausėsi mano sekamos pasakos “Žirgelio namai”, atsakinėjo į klausimus. Po knygelės aptarimo vaikučiai ėmėsi piešimo veiklos mokyklos skaitykloje. Piešė tai, ką išgirdo klausydamiesi pasakos.
Už nuoširdžią veiklą, smalsumą ir susidomėjimą, vaikučiai gavo saldžių lauktuvių.

Bibliotekininkė Ž.Kvederevičienė

Gražų ir saulėtą rugsėjo rytą, aplankiau mūsų mokyklos pačius mažiausius PUG vaikučius. Prisistačiau jiems ir perskaičiau pasakėlę “Katinėlis ir gaidelis”. Džiaugiausi vaikučių susidomėjimu, aptarėme skaitytos pasakos svarbiausią mintį. Vaikučiai pažadėjo ir tėvelių paprašyti, kad vakarais skaitytų pasakas namuose.
Smagiai praleidome laiką su PUG vaikais. Nors vaikučiai dar ne visi skaitantys, knygelėmis domisi, todėl susitarėme netrukus susitikti popietėje “Pirmoji pažintis su biblioteka”.

Kasmet balandžio 23 – 29 d.vyksta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Želsvos pagrindinės mokyklos biblioteka taip pat prisijungė prie šios akcijos ir surengė keletą renginių draugaujant ir bendradarbiaujant
su Želsvos kaimo biblioteka.
Šios savaitės metu vyko popietė “Aš skaičiau – paskaitytk ir tu”.

Balandžio 24 d. mokyklos mokiniai buvo pakviesti į Želsvos kaimo biblioteką. Bibliotekininkė I.Rimavičienė pristatė naujai gautas knygeles. Mūsų mažieji užsiregistravo kaimo bibliotekoje.

Mokiniai pildė anketą dėl mokyklos bibliotekos poilsio kampelio atnaujinimo.

Mokiniai rašė palinkėjimus mokyklos bibliotekai…

Balandžio 28 d. mokyklos bibliotekoje vyko Popietė-viktorina pradinių klasių mokiniams.